FreeG-K, Shadow Knights of Justice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FreeG-K, Shadow Knights of Justice

aliance ve hře Travian, server cz2
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 typický hráč travianu

Goto down 
+7
viking_giro
andliek_nej
Hop!k
chlap
bobo17
sniper111
Fireman1
11 posters
AutorZpráva
Fireman1
Admin
Admin
Fireman1


Male
Poeet p?íspivku : 160
Age : 43
Registration date : 26. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 6:07 pm

tohle jsem našel na foru u Misicky na s3, puvodne to sepsal udajne nekdo z s4. Pro někoho je to legrace,pro někoho smutná pravda Very Happy



Typický, ve smyslu nejvíce se vyskytující na serverech, hráč uvažuje takhle:

Travian hraje prvně a když si zakládal účet, tak pochopitelně nemohl vědět, co všechno tahle hra obnáší a do čeho jde. Odehrával si v klidu první fázi a netušil, že to je jen první fáze, že časem nastanou další.

--------------------------

Takový člověk přijde k počítači, naloguje Travian, odkliká si pár upgradů, redistribuje suroviny, utratí něco za army... ideální stav je pro něho, když nemá žádné reporty a žádnou poštu. Má splněno a odchází. Tenhle stereotyp neustále opakuje do zblbnutí a myslí si, že je aktivní hráč, protože logne aspoň 1x za den a když logne víckrát, tak to už je naprosto super.

Pak se mu stane, že na něho někdo útočí. Bere mu suroviny. Dokonce mu zabil jeho vojáky... to je ale drzost! Nadává mu v poště do lam (vždyť k čemu jinému ta pošta je?). Nepomáhá to, naopak dostal na den ban za vulgární chování.

Slyšel, že existují aliance. Zkusí obeslat prvních deset v žebříčku, vždyt je aktivní hráč, určitě ho vemou! Píšou mu, že musí mít armádu, nesmí být svačený a ještě nějaké bláboly. Jasně šéfe, jsem AKTIVNÍ hráč, mám armádu jakou svět neviděl, nikdo mě nesvačí, naopak JÁ jsem všechny v okolí zlikvidoval! Vzali ho...

Paráda, jsem pod ochranou, ta lama už si na mě netroufá, asi mu napíšu, že at si zkusí a MY ho zničíme!

Loguje do hry, nakliká upgrady... co je toto? Píše mi šéf mé aliance, že se mám zaregistrovat na jakési forum a ještě má dalších deset nároků... sakra k čemu je nějaké forum? Otrava... Hmm... a chtějí vidět moji armádu! Drzost! LOL, prej nějaký ToolShop či co. Hehe, to se dá krásně obejít, zadám si tam 2000 Imperiánů ať vidí jaký jsem borec. Lolki to jsem je očůral!!! Odlog...

Další den se loguje... super, ta lama už neútočí, ale pustili se do mě nějací blbci z velké aliance a za noc mě zničili mých 43 pretoriánů a sebrali všechny suroviny... co je tohle za aliance sakra??? To mi nikdo neposlal obranu??? Blbci! Asi se regnu na to forum a pošlu je všechny do řiti... Anebo ne... jdu ven...

Nový den, nový login... zase tři útoky. Je to dobrý, už mi nic nezabili, protože nic nemám, haha! A co ty suroviny? Stejně bych musel zase něco upgradovat, takhle mám klid, jdu ven.

Nový login, ha... mám poštu! Píše mi šéf aliance, že bych se měl postarat o moji obranu a nerozdávat nepřátelům suroviny. To je lama, drzoun, co si to dovoluje kecat mi do hry??? No dobře, píšu IGM celé alianci: "POMOC!!!". Hmm... zase mi píše ten blb, že prej takhle se jakýsi request o obranu nepíše... a jak mám sakra vědět, co mám dělat? Heh... prej je to kdesi na tom jejich foru, ale tam já nechodím, nechce se mi...

Další den, zase pár útoků... zase pošta... prej mi kdosi bude dělat sittera a tu obranu zařídí za mě. Dobrý, nechám to na něm. Doufám, že ta lama ví jak se to hraje... nebo to u mě všecko posere... a to to mám tak super rozehrané.

Loguje další den a vidí, že má u sebe 4k jednotek a jídlo v mínusu. Někdo ho špehoval... a hned mu napíše, že at si zkusí zaútočit: "rozbiješ se jak nic, TY NULO, já jsem v silné ali!".

Sakra, ale ty jednotky mě tu vyžerou, fakt mít armádu je na nic, kde mám shánět jídlo??? Pošílám to pryč, ten sitter je fakt lama... útoky ustaly...

Další den, další login... zase mě otravuje šéf v poště, prej nemám na foru žádné příspěvky a prej se o dění v ali nezajímám, že prej to mám zlepšit... PCHE! To víš že jo blbečku, na to mám tak čas! Odklikal upgrady a odlognul...

Další login... zase IGM, zase ten blb..... to snad už není možné!!! DRZOUNE!!! Prej se chystají na akci proti těm co na mě útočili a prej se mám zapojit... NA TO TI KAŠLU! Na mě už neútočí, tak proč bych to dělal??? Ty jo, další IGM, prej mám pracovat s nějakou mapou... COPAK MÁME ZEMĚPIS??? Kašlu na to...

Píšu IGM šéfům deseti nej. aliancí... "AHOJ, asi tě to překvapí, že takový topkový hráč ti píše, ale jestli máte zájem, půjdu k vám. Mám mega army, jsem AKTIVNÍ, a odcházím z mojí aliance, jsou tam samé LAMY, vůbec nic o té hře neví!"


Naposledy upravil dne Thu Sep 06, 2007 5:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://freegk.forumczech.com
sniper111

sniper111


Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 31. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 2:40 pm

ježiši affraid co to je takovího bych ihned vihodil z ali!!!! štestí že já to snad nejsem
Návrat nahoru Goto down
bobo17
člen alianční rady
člen alianční rady
bobo17


Male
Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 26. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 6:26 pm

chraň mě ruka boží ať se ze mě tohle nestane.. Very Happy
ale je to dost přesný takhle to hraje jeden muj kámoš a já mu pořád říkám ať se na to vy.....,že to nemá cenu,ale on mi nevěří Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
chlap
zasloužilý člen
zasloužilý člen



Male
Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 27. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 12:57 am

Řekl bych, že takových lidí je v této hře dost:D Ale takle už jsem se dlouho nezasmál:D:D
Návrat nahoru Goto down
Hop!k




Male
Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 30. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:38 am

tak tenhle typek je slusnej Very Happy takhle sem to zezacatku nehral ani ja .. Razz a dokonce ani kamosi Smile
Návrat nahoru Goto down
andliek_nej

andliek_nej


Female
Poeet p?íspivku : 46
Age : 30
Registration date : 27. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:20 pm

juva tak to je mazec Very Happy sem se smichy valela pod stolem Very Happy:D Very Happy
Návrat nahoru Goto down
viking_giro




Male
Poeet p?íspivku : 18
Age : 39
Registration date : 30. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 3:58 pm

zlaty chalanisko.....take zlato len kopat a kopat typický hráč travianu 27380
Návrat nahoru Goto down
bobo17
člen alianční rady
člen alianční rady
bobo17


Male
Poeet p?íspivku : 41
Age : 34
Registration date : 26. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 5:09 pm

nejhorsi je ze takovihle hraci opravdu jsou a neni jich tu malo......nekdy neni lehke je poznat Evil or Very Mad potom se muze stat ze vezmu k nam do ali nekoho takoveho a to by byl potom problem No ....doufám že se mi daří brát jen hráče o které stojíme Question
Návrat nahoru Goto down
bushido-6791

bushido-6791


Male
Poeet p?íspivku : 10
Age : 32
Registration date : 03. 10. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 1:52 pm

uff no mam dostt... ale inac pozman paru kamosv co takto hrali ... no aspon podobnee.. a skoncili zle vyhodili ho z alii .. urobili si zneho farmuu .. a nakonec to nezvladol ta zrusil ucett .. hehe SmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Transilvania
člen alianční rady
člen alianční rady
Transilvania


Female
Poeet p?íspivku : 47
Age : 44
Registration date : 29. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 2:49 pm

tak to bol fakt borec:-) za 5,50 Laughing Tomu to nedojde ani o 100 rokov, ze kde je ta chyba:-)
Návrat nahoru Goto down
jungletrain




Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 09. 09. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: neasy masakr :D   typický hráč travianu Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:39 pm

Docela fesne postrrehy ,,odjinud,, Very Happy:D mazecek snmal sem se yag cyp Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Talsi




Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 08. 07

typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 8:25 am

Takovy lidi strilet napockani.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





typický hráč travianu Empty
PříspěvekPředmět: Re: typický hráč travianu   typický hráč travianu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
typický hráč travianu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
FreeG-K, Shadow Knights of Justice :: Obecné :: Zábava-
Přejdi na: